LUXUSNÍ PAPÍROVÉ TAŠKY S POTISKEM PO CELÉ PLOŠE

 

 

 

Exkluzivní papírové tašky s tkanými držadly propojují brilantní ofsetový plnobarevný tisk s jemným zušlechtěním a precizním ručním zpracováním. Každá taška je originál.

Svůj ideální model si u nás můžete namíchat z následujících ingrediencí:

Druh
Můžete si zvolit buď klasickou tašku s poutky či netradiční model s vyseknutými uchy.

Velikost
K dispozici je téměř nekonečné množství velikostí tašek. Zvolte svůj ideální model a my vám navrhneme nejbližší možnou velikost.

Papír
Nejčastěji používaným papírem pro výrobu tašek je luxusní křídový, matný či lesklý papír, ale chcete-li být originální, zvolte si jeden z našich desítek nabízených speciálních papírů.

Tisk
Využijte naší přednosti a nechte svoji tašku zazářit plnými barvami po celé její ploše. Nezapomeňte, že budete-li si to přát, potiskneme i vnitřek tašky podle vašeho přání.

Laminace
Nejen pro větší odolnost, ale i pro exklusivnější vzhled nanášíme na většinu papírových tašek jemnou sametově matnou či lesklou folii. Budete-li si však přát nechat vyniknout strukturu vámi zvoleného papíru, není pro nás nic jednoduššího.

Poutka
Zvolte si, budou-li vaši tašku vaši zákazníci nosit v ruce nebo na rameni. K dispozici jsou tkané šňůrky, popruhy a stuhy.

Další formy zušlechtění
Využijte celou škálu našich možností a proměňte svojí tašku v úplný šperk. Horká ražba zlatou fólií, reliéfní slepotisk, vysoký lesklý parciální UV lak… Kontaktujte nás pro bliší informace.

Design
Záleží na vás, využijete-li služeb našeho kreativního oddělení nebo dodáte svůj vlastní grafický návrh.