Největší kulturní událost v regionu je naší srdeční záležitostí. Pomáháme zakladatelům festivalu, seč nám síly stačí, a věříme, že i díky našemu partnerství se Film Sokolov rozvinul do akce celorepublikového významu.

Film Sokolov

Myšlenka setkávání lidí s postižením s lidmi bez postižení v situacích, které obě skupiny baví, se nám líbí. A když se nám něco líbí…

Festival Porozumění

Festival asijských filmů v pražském kině Aero je krásným dítětem Karly Stojákové. Praha se náhle promění v orientální krajinu, kde je všechno možné.

Film Asia

Obrovská energie Lazsla Sümegha a jeho kolegů proměnila život mnoha tragických osudů. Věříme pevně, že ve své smysluplné činnosti setrvá.

Projekt Šance

Nezlomné Divadlo bez dirky s omamným principálem Martinem Kaiserem je již mnoho let provensálským kořením, které divadelníci po velkých dávkách sypou do chutově poněkud fádních léčivých pramenů v Karlových Varech. Jsme rádi, že můžeme podporovat divadlo, které odvážně nabourává idylu ploužících se důchodců s porcelánových pohárkem.

Divadlo bez dirky

Gymnazisti už vědí, že potřebují-li něco vytisknout, můžou přijít do Lebenu. V tradiční čas se na obzoru objevují dvojice mladých lidí a my víme, že je znovu můžeme ubezpečit, že vstupenky na letošní maturák budou opět zdarma.

Gymnázium Sokolov

Vážíme si vzácné činnosti Nadace Leontinka, a proto od roku 2008 pokrýváme nevyužitou plochu tiskových archů malou holčičkou, která se na svět dívá dlaněmi.

Nadace Leontinka