Pokud vás nebaví hledat odpověď, klidně nám zavolejte nebo napište.

email
Slovenská 2135, Sokolov 356 05 adresa
+420 352 623 623 telefon
+420 352 624 263 fax

Minimální počet objednaných papírových tašek je 100 ks.

Průměrná cena tašky s plnobarevným potiskem a laminací se pohybuje kolem 30 Kč bez DPH za kus. Cena ale samozřejmě kolísá v závislosti na objednaném množství, velikosti tašky, formách zušlechtění apod. Pro cenovou nabídku prosím zašlete svojí poptávku.

Součástí naší firmy je kreativní grafické studio a rádi vám připravíme originální grafický návrh ušitý na míru.

Samozřejmě. Pro konzultaci správné přípravy tiskových dat nás prosím kontaktujte.

Pro zaslání šablony pro vytvoření vlastního designu nás prosím kontaktujte.

Ano.

Ano, po celé ploše.

Standardní dodací lhůta je 1 týden. V závislosti na velikosti zakázky se však lhůta může měnit. V případě expresních požadavků se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Základními papíry pro výrobu tašek jsou buď křídový papír, G-print (podobný křídovému, ale méně natíraný) a nenatíraný ofsetový. K dispozici jsou ale desítky dalších papírů. Rádi vám po konzultaci zašleme vzorky.

  • slepotisk – reliéfní vytlačení loga či jiného grafického elementu
  • parciální UV lak – lakování vysokým lesklým lakem daného grafického elementu
  • horká ražba folií – „tisk“ speciální stříbrnou, zlatou či jinou fólií za vysokých teplot pod vysokým tlakem; touto technologií se dosahuje vysoce lesklého reliéfního efektu

Jedná se o technologii tisku, při níž se pod vysokým tlakem za vysokých teplot vtiskne na papír (či jiných plochý materiál) obvykle zlatá či stříbrná fólie daného tvaru (či podle přání fólie jiné barvy). Nejčastěji se technologie používá pro potisk luxusních papírových tašek. Technologii horké ražby lze ale použít i k zušlechtění běžných tiskovin. Horká ražba fólií umožňuje dosažení vysoce lesklého efektu, který je běžným tiskem nedosažitelný.