Leben je tiskárna, která vás bude neustále překvapovat. Již od roku 1990 se snažíme dělat věci trochu jinak. Našim cílem je propojit výhody kvalitní a chytré tiskárny s kreativní reklamní agenturou. Chceme být víc než pouhá tiskárna a víc než pouhá agentura. Baví nás to a díkybohu to baví i naše zákazníky. Naše klíčové oblasti, kterým se s láskou věnujeme, jsou:

Jsme přímý výrobce. Bohatě dimenzované strojové zařízení od firem manroland a Heidelberg nám umožňuje realizovat i ty nejméně obvyklé zakázky vlastními silami v rekordním čase. Prohlédněte si naše základní produkty.

Ofsetový tisk

 

Jsme významným výrobcem luxusních papírových tašek. Brilantní ofsetový tisk obohacujeme o rafinované formy strojového zušlechťování a pečlivou rukodělnou kompletaci. Naše produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou a jsou určeny pro exkluzivní prezentaci vaší značky.

Výroba luxusních papírových tašek

 

Jsme mnohem víc než pouhá tiskárna. Žijeme designem a na našich pracích je to vidět.

Grafický design

 

Bannery, billboardy, outdoor samolepy, polepy automobilů, prezentační systémy…

Digitální velkoformátový tisk, fólio a prezentační systémy

 

Moderní centrum digitálního tisku je pro vás ideální volbou, nedosahuje-li rozsah vaší zakázky na ofsetový tisk. Kvalitní tisk a příznivé ceny vás nezklamou.

Digitální malonákladový tisk

 

Jsme největším výrobcem razítek v regionu. Naši zákaznící oceňují rychlý servis a bezkonkurenční ce­ny.

Výroba razítek

 

Web design se stal naší parketou. Vášnivě sledujeme nejnovější vývoj technologií a vkusu. Naši zákazníci to „odnášejí“ moderními webovými prezentacemi , kterými svým konkurentům každý den vypalují rybník. Ostatně: myslíte si, že bychom si web dělali sami, kdybychom nevěřili, že to opravdu umíme?

Web design.

 

Určitě jsme na něco zapomněli. Rádi se pouštíme do nových věcí, takže máte-li na srdci poptávku, kterou jste se dosud báli někomu říct, sem s ní.

Atd.